Mullbergaskolan
extremal-board.com

Tema-omslag på Mullbladet

binary option legal in us För att fira släppet av Avatar på DVD (trots mina invändningar) har jag valt att ha Avatar-tema på Mullbladets framsida denna vecka. Nedan presenterar jag den nya logotypen, gjord i Paint Shop Pro.

corso di opzioni binarie mullbladet

ioption review
Tidningen kommer finnas att köpa i Cafeterian på Måndag och innehåller (förutom mitt specialskrivna uppslag med Avatar-trivia) en krönika om ”Att skolka eller inte skolka” av Magnus Lieler, en Iron Man 2-recension av Ossian Björk samt fem sidor häst-teckningar av Lina i klass 1A (som bilaga, kan slängas).

binäre optionen unter 18
Kan tillägga att hela tidningen (likt det här inlägget) kommer vara tryckt i fonten Papyrus, den officiella Avatar-fonten.
Qa’lu’hau!*
(*Trevli läsning! på Navi)

prelevarw i soldi guadagnati con le opzioni binarie

bot bynary options /ADMIN

Dela med dig:
  • Facebook
  • TwitThis
  • del.icio.us
  • Pusha
  • Google
  • Maila artikeln!