Mullbergaskolan
extremal-board.com

Josef upphittad i grovsoprummet

Hej,

opcje binarne forex forum

För er som undrar över var Josef varit sen i måndags har vi nu hittat honom – i grovsopan. Josef satt utmärglad och gråtandes med en bultsax i ena handen och höll en snara i den andra. Han pratar inte själv, men Leif misstänker att han försökt fånga den råtta som rivit upp soppåsar de senaste månaderna. Bra initiativ Josef – att sitta på span i flera dagar var verkligen ambitiöst!

Eftersom Josefs mage är lite känslig efter utebliven föda i några dagar, kan vi alla se till att han inte får i sig några starka maträtter i matsalen. Det blir bara problem för alla när folk med diarré använder lärartoan (Berndt! Gäller dig med – Billy’s pan-pizza kan inte ersätta hela kostcirekeln!).

trading binario sabato e domenica MVH

trading di opzioni binarie forum Miriam

Dela med dig:
 • Facebook
 • TwitThis
 • del.icio.us
 • Pusha
 • Google
 • Maila artikeln!

http://www.hopeforthewearymom.com/?strazu=trand-on-line&e08=d6 trand on line Läs ett liknande inlägg:

 1. Insamling för hotellrum till Josef Krempl
 2. Josef vs Josef
 3. Josef Krempls återuppståndelse

Kommentarer

 1. malcolmyoung skrev:

  video di opzioni binarie Sopor hör hemma i soprummet!

 2. أربح المال من الإنترنت (Ordet har alltså dubbel betydelse i detta sammanhang?)